ZATRUDNIMY KIEROWCĘ KRAJOWEGO C+E
  • Opoczno
Opoczno, Opoczno, łódzkie, Polska
Paldrew Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Spółka transportowo - spedycyjna poszukuje pracowników na stanowisko:KIEROWCA KRAJOWY C+E (wywrotki, plandeki, beczki)

Obowiązki

  • •realizacja dostaw do klientów firmy na terenie kraju
  • •przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy,
  • •dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację.
  • •utrzymanie dobrych relacji z klientami.
  • •poszukujemy kierowców na naczepy typu: plandeki oraz silonaczepy

Wymagania

  • •prawo jazdy kat. C+E, kurs na przewóz rzeczy, karta kierowcy,
  • •znajomość czasu pracy kierowcy,
  • •znajomości topografii kraju
  • •ukierunkowanie na ekonomiczną jazdę,
  • •motywacja do pracy, odpowiedzialność oraz otwartość na nowe wyzwania zawodowe,
  • •dyspozycyjność i punktualność,
  • •uczciwość i sumienność,

Oferujemy

  • •umowę o pracę,
  • •stałe trasy
  • •system premiowy,
  • •atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane całkowicie na konto
  • •pracę w kulturze „otwartych drzwi” – zawsze można liczyć na wsparcie szefa oraz współpracowników w rozwiązaniu problemu; oferujemy pracę w miłej i przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole,
  • •ubezpieczenie grupowe,
  • •możliwość rozwoju zawodowego,
  • •przejrzyste składniki wynagrodzenia oraz systemy motywacyjne
  • •zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie,
  • •wymianę opon, serwisowanie pojazdu - opieka techniczna,
  • •różnorodne systemy pracy dostosowane do oczekiwań pracownika,
  • •szacunek i bezpieczeństwo dla kierowców poprzez przestrzeganie czasu pracy oraz strzeżone, bezpieczne parkingi.

  • Praca Opoczno
  • Opoczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045