Zatrudnimy kierowcę C+E Kółka Polska Niemcy Wysokie zarobki
  • Pabianice
Pabianice, Pabianice, Łódzkie, Polska
Artur
24. 7. 2024
Informacje o stanowisku

OPIS STANOWISKA :
Kierowca zestawu ciągnika siodłowego + naczepa standard FIRANA.
Co czeka na Ciebie w naszej firmie:
- praca na nowoczesnym taborze w systemie tygodniowym (Poniedziałek - Piątek)
- jazda po zachodnich krajach Europy ( głównie południowo-zachodnie Niemcy, bliska Francja)
- całodobowa opieka przypisanego spedytora
Co zapewniamy:
- pewne wynagrodzenie wypłacane zawsze regularnie
- szkolenie ADR, w przypadku braku uprawnień
- przeszkolenie kierowców bez doświadczenia
- firmowy telefon
- zjazdy do domu w piątek (wolne weekendy!)
- odprowadzanie składek ZUS zgodnie z pakietem mobilności - wyższe składki emerytalne, rentowe, chorobowe
- prywatne ubezpieczenie na życie finansowe przez pracodawcę
- prace w małej rodzinnej firmie, w przyjaznej atmosferze
- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
- bazę na terenie autoryzowanego serwisu (gwarantowana bieżąca obsługa floty)
- pakiety serwisowe pojazdów oraz międzynarodowy assistance
- bezpieczny parking dla prywatnych samochodów osobowych
- przypisany pojazd do kierowcy
Z Twojej strony oczekujemy:
- prawo jazdy C+E z wpisem 95 oraz karta kierowcy
- uprawnienia ADR mile widziane
- dbałość za powierzone narzędzie pracy
- gotowość do nauki oraz duże chęci współpracy z zespołem
Prosimy o kontakt zainteresowane osoby o kontakt telefoniczny.

  • Praca Pabianice
  • Pabianice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567