Zatrudnimy inzyniera budowy
  • Nysa
zatrudnimy inzyniera budowy
Nysa, Nysa, Opolskie, Polska
GRUPA BMT SP. Z o.o.
14. 7. 2024

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko „inżynier budowy” do pracy na terenie realizowanej budowy.
Miejsce Pracy: Nysa (woj. opolskie)
INŻYNIER BUDOWY
Opis stanowiska:
 nadzorowanie pracy zespołów podwykonawczych oraz sił własnych,
 pomoc w zarządzaniu finansami oraz terminowością wykonania kontraktu,
 pomoc w opracowaniu szczegółowych harmonogramów realizacji kontraktów oraz ich kontrola,
 przygotowywanie przedmiarów robót, obmiarów oraz weryfikacja dokumentacji wykonawczej,
 kontrolowanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego występującego
w dokumentacji z zakresem kontraktowym,
 raportowanie postępu prowadzonych robót,
 sporządzanie zapytań ofertowych, ofert, zleceń oraz dokumentacji powykonawczej.
Wymagania:
 wykształcenie wyższe budowlane (mile widziane uprawnienia budowlane),
 mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
 dobra, praktyczna znajomość MS Office oraz AutoCAD
 umiejętność zarządzania zespołem,
 dyspozycyjność,
 odpowiedzialność, samodzielność, zaangażowanie, komunikatywność,
 dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,
 prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
 umowę o pracę,
 pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
 możliwość nabycia doświadczenia zawodowego niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych,
 możliwość zakwaterowania lub częściowy zwrot kosztów dojazdu,
 codzienne darmowe posiłki regeneracyjne,
 premie świąteczne oraz kwartalne uzależnione od wyników w pracy.
CV prosimy o wysłać na adres: @

  • Praca Nysa
  • Nysa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941