Zatrudnimy elektrów
  • Olsztyn
Olsztyn, Olsztyn, Warmińsko-mazurskie, Polska
Jacek Różycki
10. 10. 2024

W tej chwili poszukujemy pracowników do pracy na stanowisku:
Elektryk - elektromonter
Miejsce pracy: Olsztyn
Nasze wymagania:
Uprawnienia elektryczne do 1 kV lub wyższe
Umiejętność czytania schematów i planów elektrycznych
Sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Twój zakres obowiązków:
Budowa i montaż tras kablowych
Montaż linii kablowych
Montaż gniazdek, przełączników
Montaż instalacji elektrycznych
Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia
Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych
To oferujemy:
Polska umowa o pracę docelowo na czas nieokreślony, pełny etat
Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie
Stawka netto 30-35zł/godz.
Darmowe zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy
Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe (UDT, SEP)
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w projektach międzynarodowych
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres @ lub przez lento

  • Praca Olsztyn
  • Olsztyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183