Zatrudnimy betoniarza
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
Candidate Competente GmbH
28. 3. 2024

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w pracy tymczasowej.Nasze biuro mieści się w historycznym mieście Bauhausu - Dessau.Od kilkunastu lat nasza firma z powodzeniem rekrutuje pracowników z całej Europy. Wielu z naszych pracowników to nie tylko obywatele Niemiec, ale także Polski i Ukrainy.Nasi pracownicy pracują głównie, ale nie wyłącznie, w sektorze przemysłowym.Rodzinna atmosfera, troska o pracownika i pełen profesjonalizm to wartości, którymi się kierujemy.

Obowiązki

  • wykonywnie prac betoniarskich przy produkcji różnego rodzaju prefabykatów betonowych

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe i/ lub wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie w pracy z węzłami betoniarskimi
  • Umiejętność wygładzania betonu, wibrowanie
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • Dobra kondycja fizyczna
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • pracę na pełny etat w betoniarniach na terenie Niemiec
  • wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia/ doświadczenia zawodowego 14-17 Euro/godzinę
  • dietę 40-48 Euro
  • opiekę koordynatora
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • dodatki urlopowe, świąteczne
  • premie uznaniowe
  • zwroty za odzież roboczą

  • +49 162 340 5779

  • Praca Słupsk
  • Betoniarz Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714