Zatrudnienie MURARZY
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Corona Invest Sp.zo.o.
7. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- murowanie ścian przy użyciu naszego sprzętu,

- towarowanie materiałów płacone w godzinach 23 zł / h w sytuacji jeśli koordynator z pomocnik się nie wyrabiają,

- posprzątanie gruzu po sobie,

- pianowaniem ścian zajmuję się pomocnik.

WYMAGANIA:

- Doświadczenia murarza na budowach wielorodzinnych

- umiejętność pracy w grupie

- punktualność

- w sytuacji kiedy kiedy pracownik ma problemy z czytaniem projektu pomoże mu koordynator prac

OFERUJEMY:

- Oferujemy murowanie silikatów w technologii murowania na klej silikatów w cenie 35 zł na Targówku ( silka 8, 12, 18 ) oraz 37 zł / m2 na Pradze Południe ( silka 18 )

- Otwory wliczane do 3 lub 4 m2 w zależności od budowy , towarowanie 23 zł / h.

- Wypłaty co tydzień

  • Praca Warszawa
  • Murarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293