Zatrudnię Specjalistę do spraw pozyskiwania klientów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
IVORYcore Sp. z o.o.
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy Specjalisty ds. Pozyskiwania Klientów (B2B)
Lokalizacja: Biuro
Rodzaj umowy: B2B
Wynagrodzenie: 40% od zrealizowanego projektu
O nas:
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą IT, specjalizującą się w realizacji zaawansowanych projektów technologicznych. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją tworzą innowacyjne rozwiązania dla klientów na całym świecie.
Opis stanowiska:
Poszukujemy energicznej i zmotywowanej osoby do naszego zespołu, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów. Twoim zadaniem będzie korzystanie z niezbędnych narzędzi komunikacji, aby nawiązywać kontakt z potencjalnymi klientami, przedstawiać naszą ofertę oraz finalizować umowy na realizację projektów IT.
Zakres obowiązków:
- Aktywne poszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientami za pomocą niezbędnych narzędzi komunikacji
- Przedstawianie oferty firmy i negocjowanie warunków współpracy
- Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
- Monitorowanie rynku i analiza potrzeb klientów
- Współpraca z zespołem projektowym w celu zapewnienia najwyższej jakości usług
- Raportowanie wyników pracy do przełożonych
Wymagania:
- Doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w branży IT
- Umiejętność skutecznego korzystania z narzędzi komunikacji i negocjacji
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne: 40% od zrealizowanego projektu
- Współpracę z doświadczonym zespołem specjalistów
- Rozwój zawodowy i możliwość awansu w strukturach firmy
- Udział w ciekawych i ambitnych projektach IT
Jak aplikować:
Jeśli jesteś osobą, która lubi wyzwania i chce rozwijać się w dynamicznej branży IT, prześlij swoje CV.
Dołącz do nas i twórz przyszłość technologii razem z nami !

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567