Zatrudnię recepjonistkę
  • Kołobrzeg
Kołobrzeg, Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, Polska
Arka Medical Spa
24. 5. 2024

Hotel Arka Medical Spa oferuje pracę od zaraz na stanowisku recepcjonistki bazy zabiegowej
Opis stanowiska:
• kompleksowe prowadzenie pracy recepcji (dokonywanie rezerwacji zabiegów, sprzedaż usług i towarów, rozliczanie gości i wystawianie dokumentów sprzedaży, obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji mailowej);
• profesjonalna obsługa Gości;
• dbanie o pozytywny wizerunek obiektu oraz wygląd recepcji;
• obsługa groty solnej
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
• doświadczenie na podobnym stanowisku;
• umiejętność budowania relacji z gośćmi;
• kreatywność;
• wysoka kultura osobista;
• sumienność oraz dokładność wykonywania zadań
• gotowość do pracy
Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• atrakcyjne i przyjazne warunki pracy;
• stałe wynagrodzenie;
• pełne wdrożenie stanowiskowe oraz wsparcie;
• ciekawą pracę z ludźmi.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

  • Praca Kołobrzeg
  • Kołobrzeg - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064