Zatrudnię Pana na stanowisku magazynier praca w pile 8-16 po
  • Piława Górna
Piława Górna, Piława Górna, Dolnośląskie, Polska
Martinez
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Piła
Wymagania:
• Doświadczenie na tym lub podobnym stanowisku
• Umiejętność pracy w zespole
• Zaangażowanie i motywacja do pracy prawojazdy kat B
Główne zadania:
• Wykonywanie prac magazynowych
• Nadzór nad przygotowywaniem zamówień
• Przygotowanie i kontrolowanie wysyłek
• Rozładunek towarów
Oferujemy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.
• Narzędzia pracy niezbędne do wykonywania pracy na proponowanym stanowisku.
• Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanego doświadczenia.
• Pracę w godzinach 8 - 16
• Ubezpieczenie grupowe
• Umowa zlecenie

  • Praca Piława Górna
  • Magazynier Piława Górna
  • Piława Górna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851