Zatrudnię osobę do wgrzewania nadruków na odzieży!
  • Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Łódzkie, Polska
Kubiak Mariola, PPHU P & M
31. 5. 2024
Informacje o stanowisku

PRACA RAWA MAZOWIECKA
Stanowisko: Pracownik do Wgrzewania Nadruków
Opis stanowiska:
Poszukujemy osoby do prostych i nieskomplikowanych prac związanych z wgrzewaniem nadruków na odzieży. Stanowisko to nie wymaga wcześniejszego doświadczenia – wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!
Na czym polega praca:
Przygotowanie odzieży i wzorów: Przygotowanie odzieży do nadruku i rozmieszczenie wzorów zgodnie z zamówieniami klientów.
Obsługa maszyn: Obsługa prostych w użyciu maszyn do wgrzewania nadruków (szkolenie zapewnione).
Wgrzewanie nadruków: Umieszczenie odzieży i wzorów na maszynie, monitorowanie procesu wgrzewania.
Kontrola jakości: Sprawdzanie gotowych nadruków pod kątem estetyki i jakości.
Przenoszenie kartonów z odzieżą: Przenoszenie kartonów z odzieżą, które mogą być ciężkie.
Wymagania:
Dokładność i dbałość o szczegóły
Chęć do nauki i zdobywania nowych umiejętności
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność i odpowiedzialność
Dobry wzrok i orientacja w odległościach
Dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa
Gotowość do przenoszenia cięższych kartonów z odzieżą
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie na pełny etat, okres próbny umowa zlecenie
Proste szkolenie w zakresie obsługi maszyn do nadruków
Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
Wynagrodzenie 27,70 zł/brutto/h, z możliwością uzyskania premii za wykonanie planu
Możliwość nadgodzin
Praca od poniedziałku do piątku, 8:00-16:00
Jeśli jesteś zainteresowany/a, prosimy o przesłanie CV na adres @ lub kontakt telefoniczny pod numerem 509 996 496.
Adres Firmy:P&M ul. Tomaszowska 22 h 96-200 Rawa Mazowiecka

  • Praca Rawa Mazowiecka
  • Rawa Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851