Zatrudnię opiekunkę w domu opieki
  • Wiązowna
Wiązowna, Wiązowna, Masovian Voivodeship, Polska
DOM OPIEKI IWONA - Dariusz Jaroń
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres wykonywanych czynności przez opiekunkę:

Pomoc w spożywaniu posiłków, pomoc w higienie osobistej, sprzątanie.

Od kandydatów oczekujemy sumienności, zaangażowania i empatii.

Zatrudniamy również emerytów.

WYMAGANIA:

Dwuletnie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi , niepełnosprawnymi będzie dużym atutem.

Książeczka sanepidowska.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub o wysłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

W razie wszelakich pytań bardzo proszę o kontakt pod numerami telefonów: 50235801

OFERUJEMY:

Oferujemy stabilne zatrudnienie, pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin w zależności od dyspozycyjności opiekuna lub jako praca dorywcza.

Możliwość podnoszenia kwalifikacji w trakcie trwania umowy.

  • Praca Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045