Zatrudnię operatora maszyn w zakładzie produkcyjnym ul.Bestwińska 105
  • Bielsko-Biala
zatrudnię operatora maszyn w zakładzie produkcyjnym ul.Bestwińska 105
Bielsko-Biała, Bielsko-Biala, Silesian Voivodeship, Polska
POLMOTORS
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Praca w systemie 4brygadowym 12h ( 15,16 dni pracy w miesiącu) - przykładowy tydzień pracy :

    poniedziałek, wtorek- praca,

    środa,czwartek- wolne,

    piątek,sobota,niedziela- praca;

    w kolejnym tygodniu:

  • Działanie zgodnie z wyznaczonym procesem w oparciu o dokumentację

  • Dbałość o jakość wykonywanych obowiązków

  • Chęć poznania specyfiki zawodu

WYMAGANIA:

- mile widziane doświadczenie na produkcji

- wykształcenie mechaniczne - znajomośc mechaniki, budowy maszyn będzie dodatkowym atutem

- otwartośc do pracy w systemie 4brygadowym 12 godzinnym - 15 dni pracujących w miesiącu

OFERUJEMY:
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę pod Zakład - okres próbny 3 miesiące

  • Ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę (Compensa)

  • Opieka medyczna dofinansowana przez pracodawcę (PZU)

  • Preferencyjne ubezpieczenie grupowe (PZU)

  • Dofinansowanie karty sportowej

  • Dodatek świąteczny i wakacyjny

  • Możliwość odbycia kursów i zdobycia uprawnień: suwnice, wózki widłowe, uprawnienia SEP, uprawnienia spawalnicze, itp.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075