ZATRUDNIĘ OD ZARAZ - monter klimatyzacji / pomocnik montera Świętochłowice
  • Świętochłowice
Świętochłowice, Świętochłowice, Śląskie, Polska
PIOTR BARON
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Montaż jednostek typu split / multisplit.

-Montaż korytek instalacyjnych.

-Podłaczenia instalacji elektrycznej.

-Przewierty przez sciane wiertnicą diamentową.

-Uruchomianie jednostek.

Dla osób bez doświadczenia w branży klimatyzacyjnej oferujemy naukę oraz możliwość zdobycia uprawnień.

WYMAGANIA:

-Dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań

-Wymagane minimum doświadczenia w tej lub podobnej branży

-Dobrej sprawności fizycznej

-Estetyczne wykonywanie instalacji

-Utrzymanie porządku w miejscu pracy i w samochodzie

-Dobry kontakt z klientem

OFERUJEMY:

-Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od chęci i umiejętności.

-Miejsce pracy Świętochłowice - w godzinach od 6:00-15:00

-Premia za zaangażowanie w pracy wypłacana co tydzień.

-Dobrze wyposażony samochód ze sprzętem

  • Praca Świętochłowice
  • Monter Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567