Zatrudnię nauczycieli przedmiotów zawodowych
  • Wieluń
Wieluń, Wieluń, Łódzkie, Polska
Policealna Szkoła Zawodowa Edukator w Wieluniu
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

POLICEALNA SZKOŁA ZAWODOWA „EDUKATOR” W WIELUNIU
ZATRUDNI NAUCZYCIELI NA KIERUNKACH MEDYCZNYCH:
1. TECHNIK MASAŻYSTA,
2. TERAPEUTA ZAJĘCIOWY,
3. OPIEKUN MEDYCZNY.
Kształcimy stacjonarnie, zajęcia odbywają się w piątek po południu oraz w soboty i niedzielę. Dni zajęć do uzgodnienia.
Zakres obowiązków:
• przygotowanie i prowadzenie zajęć z słuchaczami,
• realizacja programu nauczania na najwyższym poziomie,
• prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej przedmiotu.
Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe wyższe (studia magisterskie lub podyplomowe),
• przygotowanie pedagogiczne mile widziane, ewentualnie do uzupełnienia,
Oferujemy:
• pracę popołudniu oraz w weekendy,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej,
• nowoczesne wyposażenie pracowni,
• zatrudnienie w szkole o ustabilizowanej wieloletniej pozycji na rynku edukacyjnym i bardzo wysokiej zdawalności egzaminów zawodowych.
Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu prosimy o przesłanie CV na adres: @

  • Praca Wieluń
  • Nauczyciel Wieluń
  • Wieluń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567