Zatrudnię montera klimatyzacji i wentylacji z doświadczeniem
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
JK Projekt Plus sp.zo.o. Sp.k
14. 8. 2024

Zatrudnię montera klimatyzacji i wentylacji z doświadczeniem.
Zakres obowiązków:
• Instalacja urządzeń i rurociągów sieci sanitarnych wewnętrznych.
• instalacja klimatyzacji i wentylacji
• instalacja ogrzewania i pomp ciepła
Oczekiwania:
• prawo jazdy kategorii B (wymóg konieczny)
• Zaangażowanie w pracę i solidne wykonywanie obowiązków.
• umiejętność pracy w zespole
• doświadczenie w zakresie instalacji sanitarnych mile widziane
• doświadczenie w montażu klimatyzacji
Mile widziane:
- uprawnienia f-gazy
- doświadczenie
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: @
lub kontakt tel: 500110628

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bielsko-Biała
  • Monter Bielsko-Biała
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. kadr i płac Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536