Zatrudnię Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej -W-wa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
MAXUS , MM Service Security
25. 5. 2024

Zatrudnię Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej na obiekt w Warszawa Praga Północ i Śródmieście.
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:
693-,051.-798, lub 512.-657,-735
OFERUJEMY:
• pracę –12 / 16 godzin na obiekcie biurowym
• szkolenie wstępne a także niepełne umundurowanie,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę pełen etat
• umundurowanie firmowe.
• pakiet szkoleń, terminowe wypłaty .
OCZEKIWANIA:
• aktualny wpis na listę Kwalifikowanego Pracownika Ochrony Fizycznej
• mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności bez ograniczeń ruchowych,
• dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
• niekaralność (warunek konieczny),
• punktualność, zaangażowanie w wykonywaniu powierzonej pracy,
• wysoka kultura osobista, dyspozycyjność, spostrzegawczość.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• dozór powierzonego mienia,
• obsługa monitoringu, reagowanie na wydarzenia.
• kierowanie ruchem pieszych i pojazdów.
• obsługa i reagowanie na systemy alarmowe P-Poż
• rejestr zdarzeń na obiekcie.
• prowadzenie rejestru gości oraz wydawanych kluczy.

  • Praca Warszawa
  • Pracownik ochrony Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Technik ochrony środowiska Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Pracownik produkcji Warszawa
  • Pracownik socjalny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851