Zatrudnię księgowego / księgową w Biurze Rachunkowym.
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Biuro Rachunkowe MADIS
17. 3. 2024

Twój zakres obowiązków: • samodzielna obsługa księgowa podmiotów kapitałowych (KH) oraz osób fizycznych (KPiR), • weryfikacja dokumentów księgowych pod kątem rachunkowym i merytorycznym, • księgowanie dokumentów zgodnie z obowiązujacymi przepisami, • udział przy sporządzaniu sprawozdań finansowych, • sporządzanie deklaracji i formularzy dla GUS, ZUS, US i innych instytucji.
Nasze wymagania: • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, • znajomość przepisów podatkowych i księgowych, • dobra organizacja pracy, • umiejętność pracy w zespole, • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne.
Mile widziane • wykształcenie wyższe kierunkowe, • znajomość programu Comarch ERP Optima.
Oferujemy: • zatrudnienie w stabilnej firmie (25 lat na rynku), • pracę w przyjaznej atmosferze, • wsparcie przełożonego oraz zespołu, • elastyczne godziny pracy, • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862