Zatrudnię kierowców kat. C+E
  • Legnica
Legnica, Legnica, Dolnośląskie, Polska
Be Green Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Be Green Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi przewozu żywności w warunkach chłodniczych. W związku z rozwojem działalności naszego kontrahenta przyjmiemy do pracy na terenie Polski oraz Niemiec – baza Legnica, kandydatów na stanowisko KIEROWCY KAT C+E
Obowiązki:
- przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
- udział w załadunku i rozładunku towarów w warunkach chłodniczych
- odpowiedzialność za powierzony ładunek i rzetelne wypełnianie dokumentów przewozowych
- dbałość o stan techniczny, ekonomiczną eksploatację i czystość pojazdu
Oferujemy:
- atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- miejsce pracy Polska + DE; baza transportowa Legnica
- nowa flota pojazdów
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie grupowe
Oczekiwania:
- prawo jazdy kat C+E; karta kierowcy;
- świadectwo kwalifikacji zawodowej (KOD 95);
- aktualne badania psychologiczne
- odpowiedzialność, wysoka kultura osobista
- doświadczenie w transporcie
- aktualne badania sanepid
Praca w dwuosobowej obsadzie na jednym aucie, zestawy przypisane do obsady, wyjazdy z Legnicy.
Wynagrodzenie między 11.000 zł brutto a 13.000 zł brutto + premia.
W dokumentach rekrutacyjnych prosimy dołączyć klauzulę zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych.
Klauzula:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Został-em/-am poinformowany o przysługującym mi prawie do: żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

  • Praca Legnica
  • Specjalista ds. e-commerce Legnica
  • Kat Legnica
  • Legnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584