Zatrudnię kierowcę kat. B - transport krajowy
  • Przasnysz
Przasnysz, Przasnysz, Mazowieckie, Polska
Grey Creative
23. 3. 2024

Zapraszam do współpracy ambitne i dobrze zorganizowane osoby, które pozwolą na rozwinięcie nowego kierunku działalności. Transporty będą realizowane busem Iveco Daily plandeka 10ep rocznik 2023.
Regularne wyjazdy w trasę zapewnia doświadczona spedytorka przypisana właśnie do Ciebie.
Twoje obowiązki na tym stanowisku:
- przewóz towarów na trasach krajowych
- współpraca z doświadczoną spedytorką (umowa ze spedycją)
- nadzór nad prawidłowym załadunkiem i rozładunkiem przewożonych towarów
- prawidłowe zabezpieczenie ładunków na pojeździe
- dbanie o to aby dokumentacja transportowała była kompletna i dostarczana do firmy
- terminowe realizacje frachtów
Oczekuje od Ciebie:
- znajomości języka polskiego
- prawo jazdy kat. B
- znajomość dokumentów CMR
- doświadczenia pracy w transporcie min. 6-mcy jako kierowca
- odpowiedzialności, zaangażowania, sumienności, samodyscypliny oraz wysokiej kultury osobistej
- chęci do pracy i rozwoju
Oferuję:
- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
- system pracy: pon-pt. - weekendy w domu
- umowę o pracę
- narzędzia niezbędne do pracy i codziennego funkcjonowania w trasie
- pracę w spokojnej i bezstresowej atmosferze, zależy mi na długoterminowej współpracy
Jeśli jesteś zainteresowana/ny to zapraszam do kontaktu.
CV (lub kilka słów o sobie) oraz pytania dotyczące współpracy proszę wysyłać na adres e-mail: @
Jeśli wolisz zadzwonić, chętnie udzielę informacji telefonicznie 604076759

  • Praca Przasnysz
  • Kat Przasnysz
  • Przasnysz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862