Zatrudnię kierowcę kat B lub C
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
KMG Stolarka
16. 10. 2024

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni kierowcę posiadającego prawo jazdy kat. B lub C do krajowego przewozu towarów (głównie Śląsk, Dolny Śląsk, Małopolska oraz do sporadycznych wyjazdów Czechy i Słowacja. Poszukujemy pracownika na stałe, dlatego partnersko podchodzimy do współpracy. Możliwa również współpraca z emerytem jako praca dorywcza.
Zakres obowiązków
- realizacja wyznaczonej trasy
- dbanie o powierzone mienie
Wymagania
- prawo jazdy kat. B lub opcja C + karta kierowcy,
- zaangażowanie oraz dbanie o dobry wizerunek firmy i powierzony samochód
- doświadczenie minimum 3 miesiące w krajowym przewozie towarów
Oferujemy
- wynagrodzenie wypłacone zawsze w terminie
- pracę w przyjaznej atmosferze
- oferujemy elastyczny system współpracy
- baza to okolice Bielska Białej

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Kat Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 354
    17 588