ZATRUDNIĘ KASJERA/KASJERKĘ DO AGENCJI PŁATNICZEJ UL. GRONOWA
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
NATALIA NOWAKOWSKA
11. 9. 2024

Zatrudnię kasjera/kasjerkę do pracy w Agencji Finansowej mieszczącej się w Wydziale Komunikacji przy ul. Gronowej 22 w Poznaniu
Praca od zaraz
Opis stanowiska:
- obsługa klientów Wydziału Komunikacji,
- rejestracja wpłat w systemie komputerowym,
- sprzedaż ubezpieczeń,
- obsługa kasy,
- inne zlecone prace administracyjne.
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa kasowa, sprzedaż ubezpieczeń),
- zaświadczenie o niekaralności,
- wykształcenie minimum średnie,
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność pracy w zespole,
- punktualność, systematyczność, zaangażowanie, dokładność
- umiejętność sprawnego funkcjonowania pod presją czasu i w sytuacjach stresowych.
Oferuję:
- umowę o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku na pełny etat (sporadycznie dochodzą soboty).
Zainteresowane osoby proszę o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym.
Skontaktuję się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Poznań
  • Kasjer Poznań
  • Kasjer biletowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567