Zatrudnię kamieniarzy, polerników z doświadczeniem do zakładu kamieniarskiego
  • Czarny Dunajec
Czarny Dunajec, Czarny Dunajec, Małopolskie, Polska
Discover Stone
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa i konserwacja urządzeń polerskich
  • szlifowanie i polerowanie oraz przygotowanie materiału
  • utrzymanie czystości stanowiska pracy

WYMAGANIA:
  • doświadczenia na danym stanowisku
  • chęci i zaangażowania
  • umiejętności samodzielnej pracy
  • sumienności i dbałości o szczegóły
  • mile widziana obsługa wózka widłowego
  • efektywne gospodarowanie powierzonym materiałem i sprzętem
  • obowiązkowe prawo jazdy

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę od zaraz w systemie jednozmianowym
  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, ustalane indywidualnie
  • terminowe wypłaty co tydzień
  • praca w ogrzewanym warsztacie
  • możliwość osobistego rozwoju oraz zdobywania doświadczenia w nowych obszarach zawodowych

  • Praca Czarny Dunajec
  • Czarny Dunajec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659