Zatrudnie kadrową do biura rachunkowego
  • Białystok
Białystok, Białystok, Podlaskie, Polska
Biuro Rachunkowe
14. 7. 2024

Zakres obowiązków: Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy itp.) Rozliczenia PIT, ZUS , Ewidencjonowanie danych w systemie kadrowo-płacowym Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac pracowników Monitorowanie terminów szkoleń BHP, badań lekarskich, urlopów Bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisów podatkowych, Wsparcie klientów oraz pracowników we wszelkich kwestiach dotyczących obszaru kadr i płac, Kontakt z klientem oraz reprezentacja klienta w sprawach z zakresu prowadzonych rozliczeń przed ZUS, US, PIP i inne
Oferujemy:
Możliwość rozwoju i pracy w nowoczesnym biurze rachunkowym; pracę w przyjaznej, partnerskiej atmosferze; stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Wymagamy:
minimum rocznego doświadczenia zawodowego
dobra znajomość pakietu MS Office i Płatnik znajomości przepisów prawa pracy; otwartości w kontakcie z klientami;
odpowiedzialności, skrupulatności i terminowości
mile widziana znajomość programu Comarch Optima

  • Praca Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544