Zatrudnię do sprzątania na rano z orzeczeniem Chojnice
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, pomorskie, Polska
Clar System S.A.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się profesjonalnym sprzątaniem zatrudni pracowników porządkowych do utrzymania czystości w budynku biurowym.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miejsce pracy : Chojnice, ul. Topole

Opis stanowiska :
Utrzymanie czystości w zakładzie pracy ( w pomieszczeniach biurowych, na korytarzach, szatni, salach, toaletach obiektu )

Wymagania

- sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
- umiejętność organizacji czasu pracy;
- miła aparycja i zadbany wygląd,
-orzeczenie o niepełnosprawności mile widziane
- godz.: pracy 6:00-14:00 lub 7:00-15:00, Pon.-Pt.

Oferujemy :
- praca na cały etat (mile widziane osoby z orzeczeniem umiarkowanym)

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
-świadczenia dla osób z niepełnosprawnością,
-ubezpieczenie grupowe

Zapraszamy do kontaktu tel. 660 752 520 lub napisz SMS o treści :"CHOJNICE"

  • Praca Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687