Zatrudnię do sprzątania apartamentów
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Gloss
15. 9. 2024
Informacje o stanowisku

*Zatrudnimy Osobę do Sprzątania Apartamentów*
Poszukujemy sumiennej i odpowiedzialnej osoby do sprzątania apartamentów w naszej firmie.
**Zakres obowiązków:*
- Kompleksowe sprzątanie apartamentów po pobytach gości
- Zmiana pościeli, ręczników i uzupełnianie środków czystości
- Dbałość o estetykę i porządek w obiektach
- Zgłaszanie ewentualnych usterek lub braków
**Wymagania:*
- Doświadczenie w sprzątaniu (mile widziane)
- Dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków
- Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja czasu
- Dyspozycyjność (praca w różnych godzinach, w tym weekendy)
- Mile widziana osoba z okolicy
**Oferujemy:*
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy
- Wynagrodzenie zależne od doświadczenia
- Pracę w miłej atmosferze
- Elastyczny grafik
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 573 323 990

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567