ZATRUDNIĘ DO PRACY W FIRMIE REKLAMOWEJ
  • Chojnice
Chojnice, Chojnice, Pomorskie, Polska
Advertia.pl
13. 4. 2024

Firma reklamowa poszukuje montera na terenie Chojnic i okolic.
GŁÓWNE ZADANIA:
- Przede wszystkim prace manualne jak używanie wiertarki, śrubokrętów, lutownicy
- Praca przy produkcji i montażu reklam
- Praca z podnośnika koszowego oraz drabiny
NASZE WYMAGANIA:
- punktualność
- znajomość podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, wkrętarka, szlifierka)
- prawo jazdy kat. B
- Chęci do nauki
TO OFERUJEMY:
- Dobre wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
- Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji.,
- Wolne weekendy,
- U nas praca nie ma nic wspólnego z pracą przy taśmie,
- Różnorodność zajęć i obowiązków powoduje, że czas szybko płynie, a to co tworzymy przynosi dużo satysfakcji,
- Duża samodzielność,
-Sposobność zdobywania nowych doświadczeń przy ciekawych projektach

  • Praca Chojnice
  • Chojnice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075