Zatrudnię do NIEMIEC SPAWACZ 135; 136 lub 111
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
OREVIS sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Spółka Orevis jest firmą z kilkunastoletnim doświadczeniem
na rynku polskim i niemieckim. Jesteśmy firmą działającą w szeroko rozumianej branży metalowej. Z uwagi na ciągły rozwój spółki poszukujemy osób zainteresowanych pracą w naszym zespole.
OFERTA PRACY LUB WSPÓŁPRACY:
Stanowisko : MONTER SPAWACZ 135; 136 lub 111 - również nieaktualne uprawnienia
Miejsce wykonywania pracy: Niemcy – okolice Dusseldorf /Duisburg
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz - nabór ciągły,
Wynagrodzenie: 13,50-16,00€ netto (stawka ustalana indywidualnie w oparciu o doświadczenie i umiejętności),
lub od 18,00€ do 22,00€ na JDG.
Wymagania:
- udokumentowane doświadczenie w zawodzie,
- mile widziane aktualne uprawnienia,
- znajomość rysunku technicznego - obowiązkowo,
- mile widziane czynne prawo jazdy kat.B oraz samochód,
- mile widziana znajomość języka niemieckiego, ale nie jest to warunek konieczny,
Oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z nami, bez pośredników,
- składki ubezpieczeniowe oraz podatki odprowadzane w Polsce przez pracodawcę,
- darmowe zakwaterowanie w mieszkaniach prywatnych,
- dojazdy do pracy samochodem służbowym,
- niezbędne narzędzia pracy,
- możliwość regularnych zjazdów do Polski w oparciu o urlopy planowane,
- możliwość wypracowania nawet 200-220 godzin miesięcznie,
- pomoc urzędowa dla osób współpracujących.
Zakres obowiązków:
- montaż w oparciu o rysunek techniczny,
- spawanie stali czarnej, sporadycznie nierdzewki i aluminium do 30mm
- spawanie silosów, taśmociągów, barierek, drabinek, uchwytów, poręczy, podłóg do kontenerów, zsypów
Zainteresowanych prosimy o wysłanie aplikacji zawierającej CV na adres e-mail: @ wraz z poniższą zgodą na przetwarzanie danych:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Axel GmbH , będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora.
Na wszelkie dodatkowe pytania związane z powyższą ofertą chętnie odpowiemy telefonicznie +48 538-329-198 w godzinach pracy naszego biura tj. 08:00-16:00.

  • Praca Wrocław
  • Spawacz Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392