Zatrudnię detektywa mobilnego - Kalisz i Pleszew
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Ochrona
6. 6. 2024

Agencja ochrony o ogólnopolskim zasięgu. Poszukuje kandydatów do pracy na obiekty handlowe w charakterze detektywa sklepowego (praca w odzieży własnej) Kalisz oraz Pleszew.
Zakres obowiązków;
monitorowanie terenu sklepu za pomocą telewizji przemysłowej. Wykrywanie osób próbujących dokonać kradzieży. Sprawne ujęcie złodzieja. Weryfikacja nagrań na prośbę kierownictwa sklepu z kradzieży dokonanych pod nieobecność ochrony. Sporządzanie notatek służbowych z zaistniałych zdarzeń. Prowadzenie Książki Służby.
Oczekujemy:
obsługi systemu telewizji przemysłowej, dyspozycyjności ze względu na zróżnicowany czas pracy. Komunikatywności, wysokiej kultury osobistej, stanowczości i zdecydowania w działaniach.
Oferujemy;
umowa zlecenie, wprowadzenie i szkolenie - również z obsługi telewizji przemysłowej, elastyczny grafik, system premiowy w zależności od efektywności.

  • Praca Kalisz
  • Detektyw Kalisz
  • Specjalista ds. kadr i płac Kalisz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kalisz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Kalisz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kalisz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kalisz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851