Zatrudnię asystentkę i higienistkę stomatologiczną
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
NaturDent
30. 5. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy NaturDent w Rzeszowie poszukujemy doświadczonej asystentki i higienistki stomatologicznej.
Umowa - B2B lub Umowa Zlecenie
OPIS STANOWISKA:
- asystowanie lekarzowi - praca na cztery ręce,
- przygotowanie gabinetu stomatologicznego na wizytę pacjenta,
- przygotowanie narzędzi i sprzętu do zabiegów,
- dezynfekcja i sterylizacja.
WYMAGANIA:
- wykształcenie w kierunku asystentki,
- doświadczenie zawodowe - min. 3 lata
- dyspozycyjność i punktualność
- umiejętność pracy w zespole,
- entuzjazm i optymizm,
- otwartość w relacjach interpersonalnych,
- chęć zdobywania nowej wiedzy,
OFERUJEMY:
- pomoc w założeniu własnej działalności gospodarczej,
atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie,
- pracę w zespole, gdzie ważne są takie wartości jak zaufanie, lojalność, odpowiedzialność, wzajemny szacunek oraz pozytywne nastawienie,
pracę w nowoczesnej prężnie rozwijającej się klinice oraz komfortowe warunki pracy
CV wraz z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”
Zgłoszenia w formie CV, przyjmujemy na adres mailowy @ lub w wiadomości prywatnej

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080