Zastepca_czyni kierownika projektu - dla osób z niepełnospranwościami
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
ORIGEN Sp. z o. o. Sp. k.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udzielanie porad osobom z niepełnosprawnością, ich rodzinom i instytucjom w zakresie korzystania ze sprzętu asystującego oraz innych form wsparcia w ramach działań ośrodka
  • reprezentowanie placówki na zewnątrz w spotkaniach z instytucjami i organizacjami
  • współorganizacja i prowadzenie spotkań informacyjno-promocyjnych
  • prowadzenie instruktaży w zakresie stosowania technologii asystujących dla i przez osoby z niepełnosprawnościami
  • współpraca z pozostałą kadrą ośrodka – specjaliści udzielający wsparcia osobom z niepełnosprawnościami
  • monitoring działań projektowych
  • pomoc w przygotowywaniu sprawozdań, raportów i dokumentacji

WYMAGANIA:
  • doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnością
  • umiejętności organizacji pracy własnej
  • empatii oraz otwartości na drugiego człowieka
  • łatwości nawiązywania kontaktów interpersonalnych
  • dobrej umiejętności obsługi komputera, przede wszystkim Word, Excel, Power Point, a także znajomości obsługi mediów społecznościowych i tworzenia podstawowych grafik
  • gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • mile widziane: prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • orzeczenia o stopniu niepełnosprawności, biuro jest w pełni dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami

OFERUJEMY:
  • współpracę w ramach umowy zlecenia, wymiar pracy odpowiadający ½ etatu
  • pracę stacjonarną
  • wstępne szkolenie, wsparcie merytoryczne zespołu i kadry zarządzającej
  • pracę w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322