Zastępca/Zastępczyni Managera/Managerki Sklepu, ul. Zana 3/11
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Lidl Polska sp. z o. o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym

  • Delegowanie zadań i motywowanie pracowników

  • Zarządzanie gospodarką towarową

  • Wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach

  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami

  • Praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

WYMAGANIA:
  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • Dobra organizacja pracy

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie

  • Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane średnie wykształcenie

  • Mile widziane doświadczenia w zarządzaniu zespołem

  • Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę na min. 12 miesięcy i gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia

  • Pakiet benefitów dla ciebie i twojej rodziny:

  • prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

  • bezpłatna aplikacja do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • karta MultiSport

  • bony na święta, paczki dla dzieci, także wyprawki szkolne i dla maluszka

  • Program Wsparcia Pracowników, zapewniający bezpłatny i anonimowy dostęp do porad prawnych, finansowych i psychologicznych

  • Wdrożenie pod opieką Mentora

  • Szkolenia, możliwość rozwoju i awansu

  • Możliwość dostosowania grafiku do twoich potrzeb

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Praca Łódź
  • Manager Łódź
  • Account manager Łódź
  • Project Manager Łódź
  • Product manager Łódź
  • HR Manager Łódź
  • Content Manager Łódź
  • Key Account Manager Łódź
  • Business Development Manager Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584