Zastępca / Zastępczyni Kierownika Działu Sprzedaży
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
OBI Market Budowlany
9. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za realizację wyników sprzedażowych Działu
  • kierowanie i motywowanie Zespołu
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta
  • zapewnienie prawidłowej prezentacji produktów
  • aktywna współpraca z Dyrekcją i Kierownictwem Marketu
  • zapewnienie przestrzegania standardów oraz procedur OBI

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika / Kierowniczki lub Zastępcy / Zastępczyni Kierownika / Kierowniczki
  • zorientowanie na wyniki
  • umiejętności przywódcze i budowania zaangażowania Zespołu
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży
  • wiedza z zakresu asortymentu Marketu OBI będzie dodatkowym atutem
  • dzielenie się wiedzą i zdobywanie nowych doświadczeń
  • komunikatywność, kreatywność
  • zainteresowanie tematyką DIY

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + realna premia
  • przewidywalny i elastyczny grafik pracy
  • prywatną opieka medyczna
  • ubezpieczenie grupowe
  • kartę MultiSport
  • wyprawki szkolne dla dzieci
  • pakiet szkoleń i certyfikaty
  • dofinansowanie do wakacji
  • zniżki na produkty firmowe
  • świetną atmosferę i dobre warunki pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka szkolna

#JesteśmyOBI czyli międzynarodową firmą o 50-letniej tradycji w branży DIY.

W Europie zarządzamy łącznie 660 marketami, w tym w Polsce jest ich 60, zlokalizowanych w 41 miastach. Jako lider rynku artykułów budowlanych, swój sukces zawdzięczamy przede wszystkim ludziom tworzącym OBI. To dzięki nim możemy pochwalić się stałym rozwojem firmy, zorientowanym na potrzeby Klientów, w zakresie asortymentu i usług dla domu i ogrodu. W naszych marketach pomagamy Klientom w realizacji marzeń o zaprojektowaniu, wybudowaniu i urządzeniu wymarzonego miejsca. Od projektu i listy zakupów, po dekoracyjne dodatki.

Wspieramy tworzenie domów, wyposażenie mieszkań, aranżację ogrodów i balkonów, pamiętając jednocześnie, że dom to nie tylko cztery ściany, ale również rodzina, bezpieczeństwo i wygoda.

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Szczecin
  • Kierownik działu personalnego Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Kierownik Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246