ZASTĘPCA / ZASTĘPCZYNI GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ
  • Wymysłowice
kujawsko-pomorskie, Wymysłowice, kujawsko-pomorskie, Polska
Sanplast S.A
18. 9. 2024

Sanplast to wiodący producent kabin prysznicowych oraz wanien w Polsce. Przez 40 lat działalności nieustannie się rozwijaliśmy. Staliśmy się synonimem produktów najwyższej jakości. Dziś oferujemy swoim Klientom ogromny wachlarz możliwości. Produkujemy kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, obudowy oraz wanny z hydromasażem. Stawiamy na rozwiązania praktyczne, tradycyjne, ale nie brakuje również pomysłów niestandardowych. Projektanci tworzą ciekawe propozycje dostosowane do różnego rodzaju pomieszczeń. To sprawia, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i zgodnego ze swoimi upodobaniami.  SANPLAST jest dziś marką rozpoznawalną, liczącą się w branży. Wyznaczamy trendy.  Jesteśmy przekonani, że dobry zespół jest gwarantem naszego sukcesu. Jeżeli posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości i finansów, stawiasz na własny rozwój, pragniesz poszerzać swoje kwalifikacje, jesteś nastawiony na naukę i wiedzę, dołącz do naszego zespołu specjalistów oraz  ekspertów  i  zostań naszym pracownikiem.                                                              APLIKUJ już teraz!!!

Obowiązki

  • Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych,
  • Nadzór nad poprawnością obiegu dokumentów księgowych,
  • Sprawdzanie faktur pod względem formalnym , rachunkowym oraz zgodności z przyjęciem na magazyn,
  • Aktywne uczestniczenie w procesach związanych z zamknięciami okresów rozliczeniowych (miesięcznych, kwartalnych, rocznych) oraz sprawozdawczości finansowej,
  • Przygotowywanie rozliczeń do zaksięgowania rezerw, kosztów własnych, zmiany stanu produktu, listy płac i innych kończących miesiąc,
  • Raportowanie GUS, NBP, PFRON,
  • Przygotowanie deklaracji CIT-10 oraz IFT-2/IFT-3, dotyczącej zryczałtowanego podatku dochodowego od zagranicznych osób prawnych,
  • Współpraca z pozostałymi działami w ramach organizacji, kontakt z instytucjami zewnętrznymi,
  • Wsparcie Głównego Księgowego w nadzorze merytorycznym nad pracą zespołu,
  • Ścisła współpraca z Głównym Księgowym.

Wymagania

  • Preferowanie wykształcenie kierunkowe (ekonomia / finanse / rachunkowość),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 2 lata,
  • Praktyczna wiedza z zakresu sporządzania rocznych sprawozdań finansowych, nadzoru nad sporządzaniem dokumentacji,
  • Wiedza z zakresu Ustawy o Rachunkowości oraz umiejętność stosowania przepisów podatkowych (CIT i VAT - w tym, w obrocie międzynarodowym),
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, duża samodzielność, umiejętność określania priorytetów, dokładność, sumienność i odpowiedzialność, rzetelność oraz dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju w dużej, dynamicznej firmie,
  • szkolenia i wsparcie doradców podatkowych,
  • ubezpieczenie na życie.

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584