Zastępca Szefa Kuchni
  • Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
Pałac Rozalin A.K Molgo Spółka Jawna
16. 9. 2024

Restauracja Oficyna mieszcząca się na terenie Parku-Pałac Rozalin poszukuje osób na stanowisko zastępca szefa kuchn

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i gotowanie potraw zgodnie z ustalonymi standardami i przepisami
  • Zarządzanie zespołem kucharzy podczas zmiany oraz koordynacja ich pracy
  • Kontrola jakości i świeżości surowców oraz dbałość o przestrzeganie norm sanitarnych
  • Planowanie i nadzorowanie zamówień oraz zarządzanie stanami magazynowymi
  • Współpraca z szefem kuchni w tworzeniu nowych menu i wprowadzaniu innowacji kulinarnych
  • Znajomość najnowszych trendów oraz kreatywność
  • Znajomość i przestrzeganie systemów kontroli (HACCP)
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu

Nasze wymagania

  • Punktualność i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok
  • Aktualne orzeczenie lekarskie do celów sanitarno - epidemiologicznych
  • Kreatywność w tworzeniu nowych dań i eksperymentowanie z różnymi smakami
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Wiedza dotycząca higieny i bezpieczeństwa w kuchni
  • Dbałość o jakość i prezentację potraw
  • Umiejętność pracowania pod presją i szybkie podejmowanie decyzji
  • Chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich umiejętności kulinarnych

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia
  • Dobrze wyposażone i bezpieczne stanowisko pracy
  • Prace w uznanej i rozwijającej się firmie Premium
  • Możliwość rozwoju
  • Możliwość noclegu na miejscu
  • Obiad pracowniczy
  • Elastyczny grafik

  • Praca Grodzisk Mazowiecki
  • Grodzisk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584