Zastępca Szefa Kuchni
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Polska
Hotel Słoneczny Młyn
14. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:

  • Organizacja i monitorowanie pracy zespołu.
  • Współodpowiedzialność za wskaźniki ekonomiczne.
  • Nadzór nad utrzymywaniem standardów HACCP i BHP.
  • Tworzenie menu- adekwatnego do obowiązujących trendów.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość kuchni polskiej tradycyjnej oraz kuchni międzynarodowej.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Punktualność i dyspozycyjność.
  • Aktualne badania Sanepidu.
  • Entuzjazm i zapał do pracy.
  • Praktyczne umiejętności potwierdzone referencjami.
  • Ukierunkowanie na jakość oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Możliwość zatrudnienia w formie dogodnej dla Pracownika.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Możliwość rozwoju osobistego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ:

Renomowany czterogwiazdkowy Hotel Słoneczny Młyn w Bydgoszczy poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

  • Praca Bydgoszcz
  • Szef kuchni Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030