Zastępca menadżera (kawiarnia)
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
- Zarządzanie zespołem w czasie pracy  - Nadzorowanie zaopatrzenia  - Przygotowywanie grafików  - Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur i standardów  - Obsługa klientów
Wymagania stanowiska
- Odpowiedzialność i samodzielność w podejmowaniu decyzji  - Doświadczenie w kierowaniu zespołem  - Doświadczenie w pracy w gastronomii (wymagana książeczka sanepidowska) - Umiejętność pracy pod presją  - Znajomość języka angielskiego A1/A2 - Mile widziana obsługa kasy fiskalnej i terminala  - Dyspozycyjność do pracy w weekendy
Oferujemy
- Umowę zlecenie (2-3 miesiące), następnie umowę o pracę  - Wynagrodzenie 4720 - 5260zł brutto/miesiąc  - Pracę na 2 zmiany (10:00-22:00)  - Pracę od poniedziałku do niedzieli (co drugi weekend pracujący)  - Możliwość awansu  - Szkolenia

  • Praca Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536