Zastępca Managera Sklepu
  • Gryfino
Gryfino, Gryfino, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Lidl Polska Sp. z o.o.
6. 4. 2024

Miejsce pracy: Gryfino

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Delegowanie zadań, ocena pracowników, motywowanie i wspieranie ich w rozwoju
  • Rekrutacja nowych pracowników
  • Zarządzanie gospodarką towarową i analiza wskaźników
  • Zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Praca na sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientów

Nasze wymagania

  • Gotowość do ciągłego podnoszenia kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Gotowość do odbycia kilkumiesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania oraz do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • Wykształcenie wyższe (min. licencjat lub w trakcie studiów)
  • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki
  • Gwarantowany wzrost wynagrodzenia już po 1. roku pracy
  • Wynagrodzenie zawsze na czas
  • Umowa o pracę bez okresu próbnego i gwarantowany w umowie wzrost wynagrodzenia
  • Wdrożenie pod opieką Instruktora i Mentora
  • Szkolenia i możliwość rozwoju
  • Bezpłatną aplikację do nauki języka angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość awansu
  • Bony na święta
  • Karta Multisport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • napoje
  • wyprawka dla dziecka
  • wyprawka szkolna
  • paczki świąteczne
  • platforma grywalizacyjna LIDERSI

RÓWNE PŁACE

Jesteśmy fair. Dzięki jasno określonym zasadom konstruowania wynagrodzeń zapewniamy równe płace dla kobiet i mężczyzn pracujących w Lidlu na tym samym stanowisku.

  • Praca Gryfino
  • Manager Gryfino
  • Gryfino - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862