Zastępca Managera Baru TopDrive
  • Siemiatycze
Siemiatycze, Siemiatycze, podlaskie, Polska
P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
16. 8. 2024

Twoje główne zadania:

  • współpraca z Managerem Baru w zakresie zarządzania barem szybkiej obsługi TopDrive poprzez nadzór nad poziomem sprzedaży oraz wdrażanie efektywnych rozwiązań
  • kierowanie pracą zespołu
  • koordynowanie procesu zamówień towaru i surowców niezbędnych do przygotowywania potraw Top Drive
  • bieżące monitorowanie jakości przygotowywanych potraw wg określonych procedur i standardów Baru
  • nadzór nad właściwą jakością obsługi Klienta
  • odpowiedzialność za realizację założonych celów sprzedażowych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w zarządzaniu w branży gastronomicznej
  • doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu
  • wysokie umiejętności interpersonalne i umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach z Klientem
  • dobra organizacja pracy i orientacja na wynik
  • aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • talony na święta i premie, związane z wynikami
  • prywatna opieka medyczna dla pracowników i ich rodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się dużej firmie z możliwością rozwoju i awansu zawodowego

  • Praca Siemiatycze
  • Manager Siemiatycze
  • Siemiatycze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584