Zastępca Lidera Zespołu, Ustawiacz w obszarze Technologii
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, Silesian Voivodeship, Polska
Electrolux Poland Sp. z o.o.
2. 9. 2024

Electrolux kształtuje lepsze życie. Wierzymy, że siła firmy tkwi w jej pracownikach, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zapewnić im godne i uczciwe warunki pracy.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja planu produkcji na podległym obszarze
  • Zapewnienie należytej organizacji procesu produkcyjnego poprzez:

    • Planowanie oraz pilnowanie czasu pracy podległego zespołu
    • Zarządzanie sytuacjami niestandardowymi (problemy jakościowe związane z materiałem; pilne, nieplanowane przezbrojenia maszyn; rozbieżności w stanach materiału) występującymi w podległym obszarze
    • Nadzór nad dokumentacją techniczną, kontrolną i pomiarową

  • Aktywny udział w procesie wdrażania nowych produktów
  • Sprawdzanie oraz nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem stanu maszyn, urządzeń i infrastruktury podległego obszaru Identyfikacja nieprawidłowości oraz zgłaszanie ich odpowiednim osobom
  • Współpraca ze służbami utrzymania ruchu w zakresie napraw maszyn i urządzeń oraz planów remontów, w tym analiza przyczyn nienaturalnego zniszczenia/zużycia narzędzi

OCZEKUJEMY:

  • Komunikatywności oraz umiejętności podejmowania decyzji
  • Samodzielności oraz inicjatywy
  • Otwartości i umiejętności pracy w zespole
  • Zdolności manualnych i precyzji w wykonywanych czynnościach
  • Znajomości rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych (suwmiarka, kątomierz)
  • Umiejętności widzenia przestrzennego

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy przy ustawianiu i regulacji maszyn oraz montażu i demontażu tłoczników
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego
  • Podstawowa znajomość SAP

OFERUJEMY:

  • pracę od zaraz i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w Electrolux
  • comiesięczną premię produkcyjno-frekwencyjną
  • świadczenia z ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, świadczenia i/lub paczki świąteczne)
  • koszyk benefitów (Multisport, prywatna opieka medyczna LuxMed lub dostęp do platformy WORKSMILE)
  • dofinansowanie do posiłków, przekąsek i napojów znajdujących się w automatach na terenie zakładu
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • pakiet szkoleniowy i wdrożeniowy
  • pracę w systemie 3-zmianowym

  • Praca Zabrze
  • Technik technologii drewna Zabrze
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Zabrze
  • Pracownicy uczelni w Polsce Zabrze
  • Doradca podatkowy w Polsce Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544