Zastępca kierownika zakładu - konstrukcje stalowe
  • Piekary Śląskie
Piekary Śląskie, Piekary Śląskie, Śląskie, Polska
Kontrastal Sp. Z O.O.
18. 7. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
Przygotowanie ofert dla klienta,
Kompleksowe zarządzanie procesem oraz zapewnienie ciągłości produkcji
Nadzór i odpowiedzialność za bezpieczeństwo i organizację pracy
Kształtowanie i optymalizacja procesów produkcyjnych
Nadzór nad podległym zespołem
Zarządzanie przygotowaniem technologicznym produkcji
Podejmowanie działań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i procesu produkcyjnego
Sprawowanie nadzoru nad kosztami produkcji oraz poziomem zoptymalizowania procesu – (tj. monitorowanie czasu, zużycia materiałów itp)
Nadzór nad planowaniem, realizacją i organizacją prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych
Wymagania:
Mile widziane doświadczenie przy procesie produkcji konstrukcji stalowych (możliwość przyuczenia)
Obsługa programu Autocad (Obowiązkowa)
Wykształcenie techniczne
Umiejętności planowania taktycznego i konsekwentnej realizacji zaplanowanych działań
Skrupulatność i odpowiedzialność,
Kreatywność, innowacyjność,
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia
Dużą samodzielność w działaniu
Możliwość rozwoju zawodowego
Praca dwuzmianowa.

  • Praca Piekary Śląskie
  • Kierownik Piekary Śląskie
  • Piekary Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648