Zastępca Kierownika Wydziału Transportu
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
„MEGAZEC” sp. z o.o.
8. 10. 2024

„MEGAZEC” sp. z o.o. jest spółką, która wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE. Jest jedną z wiodących firm w regionie na rynku usług w zakresie remontów i modernizacji, inwestycji, serwisu urządzeń dla energetyki i ciepłownictwa. Spółka świadczy również usługi transportowe. Zatrudnia około 160 pracowników.

6/BYD/2024

Obowiązki

  • prowadzenie planu pracy środków transportowych i warsztatu,
  • zabezpieczenie potrzeb Spółki w zakresie usług sprzętowo-transportowych,
  • prowadzenie ewidencji kart drogowych i raportów pracy,
  • organizowanie, nadzór i kierowanie podległymi pracownikami,
  • rozliczanie kilometrów, motogodzin, zużytego paliwa przez środki transportowe Spółki,
  • sporządzanie załącznika do faktury paliwowej w ramach umowy transportowej.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętności analityczne,
  • umiejętności komunikacyjne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • wysoka kultura osobista i dobra organizacja pracy,
  • chęć doskonalenia umiejętności i kwalifikacji.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia,
  • bogaty pakiet świadczeń dodatkowych w ramach ZFŚS,
  • prywatną opiekę zdrowotną,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • Pracowniczy Program Emerytalny,
  • elastyczny czas pracy.

  • Praca Bydgoszcz
  • Kurier (transport) Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190