Zastępca Kierownika Warsztatu
  • Świętochłowice, śląskie
Świętochłowice
InWork sp. z o.o.
27. 4. 2024
8000 - 15000 zł netto
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Zastępca Kierownika Warsztatu

Lokalizacja miejsca pracy: Świętochłowice

Usługi budowlane i transportowe - Śląsk, cała Polska

MAX-BUD1 Tomasz Warchala skutecznie wspiera realizację inwestycji budowlanych, dostarczając profesjonalny sprzęt, usługi i materiały. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą i rozbudowanym parkiem maszynowym, co pozwala na rzetelną, terminową i bezpieczną realizację bardzo szerokiego zakresu robót ziemnych. Naszą flotę tworzą m.in. żurawie, koparko-ładowarki, koparki, minikoparki, zwyżki, podnośniki koszowe oraz specjalistyczne pojazdy transportowe. Naszą ofertę kierujemy do podmiotów sektora prywatnego i publicznego z całej Polski, w szczególności ze Śląska, które poszukują sprawdzonych i wydajnych rozwiązań na potrzeby prowadzonych robót budowlanych i drogowych.

Oferujemy:

  • Kontrakt menadżerski
  • wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 8000,00 – 15 000,00 złotych netto!
  • Praca w godzinach: 08:00 – 16:00 praca na zakładkę z kierownikiem zakładu/
  • Komputer, telefon służbowy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne - mechanik lub inżynierskie mechanika i budowa maszyn lub pokrewne
  • Doświadczenie na ww. stanowisku min. 5 lat
  • Znajomość budowy maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość programów MS Office w szczególności MS Excel/
  • Potrafisz zarządzać zespołem pracowników, motywować ich do pracy i koordynować ich działania,
  • Szybko i odpowiedzialnie podejmujesz decyzje,
  • Posiadasz zdolności przywódcze i wysoką kulturę osobistą
  • Masz doświadczenie jako mechanik przy maszynach budowlanych i samochodach ciężarowych min. 5 lat
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, mającą podzielność uwagi i posiadasz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie i motywacja do realizacji powierzonych obowiązków

Obowiązki:

  • Zarządzanie i koordynowanie pracy zespołu warsztatu (m.in. przydzielanie prac, weryfikacja zadań)
  • Planowanie działań serwisowych oraz nadzór i ocena efektywności pracy serwisu,
  • Organizacja zaopatrzenia w części i materiały eksploatacyjne,
  • Raportowanie działań związanych z funkcjonowaniem warsztatu,
  • Bieżąca analiza i optymalizacja kosztów działu
  • Monitorowanie stanu technicznego sprzętu i maszyn oraz prowadzenie ich rejestru,
  • Dbanie o kompletność dokumentacji oraz ich bieżąca aktualizacja,
  • Współpraca m. in. z kierownikiem warsztatu oraz innymi działaniami firmy
  • Rozwiązywanie problemów technicznych
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi i dostawcami części
  • Dbanie o przestrzeganie standardów BHP i reżimu prac

Aplikuj! Czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Świętochłowice
  • Kierownik Świętochłowice
  • Świętochłowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448