Zastępca kierownika warsztatu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Formanway
1. 10. 2024

Oglądając reklamę chcesz czuć dumę? Tworzenie spektakularnych instalacji brzmi jak praca marzeń? Dla naszego Klienta, firmy budującej scenografie na potrzeby reklam i filmów oraz największych wydarzeń eventowych w Polsce, poszukujemy osoby na stanowisko:
Zadania:

  • Nadzór i planowanie pracy warsztatu produkcyjnego, procesu produkcji oraz koordynowanie działań
  • Zarządzanie zespołami budowlanymi i monterskimi (brygadami) oraz dbanie o ich bezpieczeństwo
  • Organizacja produkcji prefabrykatów i elementów konstrukcyjnych
  • Koordynacja dostaw surowców i materiałów potrzebnych do produkcji
  • Zarządzanie magazynem materiałów i narzędzi budowlanych
  • Przeprowadzanie szkoleń pracownikom w zakresie BHP i obsługi

    maszyn
  • Planowanie produkcji prefabrykatów zgodnie z danym harmonogramem projektu

    budowlanego

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego
  • Doświadczenie i umiejętność zarządzania zespołem oraz nadzorowania pracowników na budowie
  • Wysoki poziom odpowiedzialności zawodowej
  • Umiejętność obiektywnej analizy faktów i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność utrzymania relacji na różnych poziomach struktury organizacyjnej

Firma oferuje:

  • Współpraca na podstawie B2B lub Umowy o pracę
  • Dodatkowe ubezpieczenie NW
  • Pracę stacjonarną pod Warszawą
  • Pracę w zespole pełnym energii
  • Możliwość tworzenia wysokobudżetowych scenografii
  • Pracę przy projektach dla najbardziej znanych marek

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116