Zastępca kierownika w Dziale Spraw Pracowniczych CM
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
UMK w Toruniu Collegium Medicum im.Ludwika Rydygiera
20. 9. 2024
Informacje o stanowisku

UNIWERSYTET MIKOŁAJA KOPERNIKA W TORUNIU

Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy

zatrudni na stanowisko
zastępcy kierownika

w

Dziale Spraw Pracowniczych CM

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Główne obowiązki:

  • bieżąca współpraca z kierownikiem w zakresie pracy działu,
  • zastępowanie kierownika podczas jego nieobecności w pracy,
  • pełna obsługa kadrowa ok. 250 pracowników,
  • rozliczanie czasu pracy,
  • rzetelne prowadzenie akt osobowych i dokumentacji związanej z rozliczeniem czasu pracy.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie zawodowe minimum 5 lat na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, w tym rozliczania czasu pracy,
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office (Word, Excel),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • umiejętność przygotowania i redagowania pism,
  • skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy, w tym pracy zespołowej,
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • chęć podejmowania nowych wyzwań oraz podnoszenia kwalifikacji.

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość programu SIMPLE ERP,
  • znajomość środowiska administracyjnego Uczelni.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej Uczelni,
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego i programu opieki medycznej,
  • możliwość skorzystania z pakietu świadczeń socjalnych, m.in.:

    • dofinansowania biletów na wydarzenia kulturalne i sportowe,
    • dofinansowania do karty Multisport,
    • dofinansowania opłat z tytułu uczęszczania dziecka do żłobka, przedszkola lub innych placówek wychowania przedszkolnego,
    • dofinansowania wypoczynku, w tym wypoczynku dzieci i młodzieży,
    • preferencyjnych pożyczek.

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045