ZASTĘPCA KIEROWNIKA SKLEPU (WARSZAWA-BIAŁOŁĘKA) K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Strumykowa 6, 03-138 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Stokrotka Sp. z o.o.
2. 5. 2024
od 5 750 do 6 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- prowadzenie zmiany
- zarządzanie zespołem;
- obsługa klienta;

Inne wymagania
Wymagania: wykształcenie min. średnie. Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych; mile widziane doświadczenie zawodowe w handlu; komunikatywna znajomość języka polskiego.
Zakres obowiązków:
Praca w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00.
[Kontakt: tel.: 798 861 807

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692