Zastępca kierownika sklepu - sklep wielobranżowy - Sanok
  • Sanok, sanocki, podkarpackie
Sanok
pewna przyszlość sp. z o.o
6. 6. 2024

W związku z rozwojem naszej firmy i stałym działaniem na rzecz aktywizacji osób z orzeczoną niepełnosprawnością poszukujemy osoby na stanowisko:

Wymiar czasu pracy: cały etat

Praca zmianowa

Zakres obowiązków:

zarządzanie podległym zespołem pracowników: rekrutacja, szkolenie, motywowanie

nadzorowanie realizacji planów sprzedażowych oraz standardów ekspozycji towarów

koordynacja pracy sklepu

aktywny udział w procesie sprzedaży oraz dbałość o profesjonalną obsługę klienta

dbanie o dobry wizerunek sklepu oraz standardy sieci

Wymagania:

aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

doświadczenie w zarządzaniu i kierowaniu kilkunasto osobowym zespołem

umiejętność organizowania i planowania pracy, zorientowania na wyniki

zdolności przywódcze, odpowiedzialność, uczciwość i samodzielność

entuzjazm i dynamika w działaniu

dodatkowym atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

- Pracę od zaraz

- Umowę o pracę

- Stabilną pracę

- Rabat dla pracowników w wysokości 15% na nasze produkty

- Bezpłatną opiekę medyczną

- Miłą atmosferę w pracy

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 666 526 928 lub email: rekrutacja@ipracujzdalnie.pl

  • Praca Sanok
  • Kierownik Sanok
  • Sanok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696