Zastępca kierownika sklepu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 4. 2024

Jeśli posiadasz doświadczenie na stanowisku zastępca kierownika sklepu, świetnie odnajdujesz się w zarządzaniu zespołem i motywowaniu pracowników oraz swobodnie komunikujesz się w języku angielskim, szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta - światowego lidera w branży kosmetycznej - poszukujemy Zastępcę Kierownika sklepu do salonu w CH Posnania

Aplikuj, a my oddzwonimy i przedstawiamy Ci szczegóły.

Oczekujemy

  • doświadczenia na stanowisku zastępca kierownika sklepu (sektor beauty lub branża odzieżowa) - warunek konieczny
  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny
  • umiejętności zarządzania i motywowania zespołem, jak również oceny i udzielania informacji zwrotnej na temat pracy
  • doświadczenia w obsłudze klienta (handel detaliczny), rozumienie klienta i spełnianie jego potrzeb
  • gotowości do pracy zmianowej
  • zaangażowania w codzienne zadania oraz proaktywnego podejścia.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników
  • pracę zmianową
  • pakiet benefitów
  • szkolenia i warsztaty

Zadania

  • udział w organizowaniu planu pracy, przydzielaniu zadań
  • dbanie o frekwencję pracowników i ocena ich wyników
  • udział w prowadzeniu i motywowaniu zespołu
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowych, jakość obsługi klienta oraz dobór produktów sprzedawanych w salonie
  • aktywna sprzedaż produktów
  • nadzór nad ilością potrzebnych towarów, praca z wewnętrznymi systemami, dbałość o regularną inwentaryzację oraz organizację magazynu sklepu
  • współpraca z różnych sklepami oraz z innymi działami firmy (HR, magazyn, marketing)

  • Praca Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 175
    18 202