Zastępca Kierownika Sklepu
  • Rusocice
małopolskie, Rusocice, małopolskie, Polska
FHU ŁUKASIK
28. 9. 2024

Jesteśmy firmą Lewiatan, od 20 lat działającą w obszarze handlu detalicznego. W naszych sklepach zatrudniamy ponad 300 pracowników. Naszym celem jest kontynuacja dynamicznego rozwoju firmy i stałe polepszanie jakości świadczonych usług, tym samym szukamy kasjerów/sprzedawców/pracowników na dział stoisko mięso-wędliny do naszego nowo otwieranego sklepu w Rusocicach, którzy zostaną nowymi członkami naszego zespołu.
Zakres obowiązków:

  • Zastępstwo za kierownika w jego nieobecności
  • Wspieranie realizacji strategii firmy
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami
  • Prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników
  • Składanie zamówień na towary
  • Nadzorowanie pracy zespołu
  • Dbanie o prezentację promocyjnych produktów
  • Pomoc w przeprowadzaniu inwentaryzacji
  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Samodzielność, odpowiedzialność i uczciwość
  • Gotowość do uczestnictwa w szkoleniach
  • Doświadczenie zawodowe
  • Umiejętności w zakresie sprzedaży

Co oferujemy:

  • Stabilną pracę na umowę o pracę
  • Pełny etat
  • Program wdrożeniowy i szkolenia
  • Przyjazną atmosferę w zespole
  • Pomoc finansową i rzeczową w sytuacjach kryzysowych
  • Możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego, także dla rodziny.

  • Praca małopolskie
  • Kierownik małopolskie
  • małopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392