Zastępca Kierownika Sklepu
  • Słubice
Słubice, Słubice, Województwo lubuskie, Polska
STRIVE Sp. z o.o.
16. 9. 2024

Dla naszego Klienta, polskiej, prężnie rozwijającej się firmy, prowadzącej sklepy ajencyjne, poszukujemy kandydatów na stanowisko Zastępcy Kierownika Sklepu w Słubicach.

Zakres obowiązków:

  • planowanie i organizowanie pracy zespołu, prowadzenie zmiany
  • profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży
  • odpowiedzialność za realizację procesów i zapewnienie standardów pracy sklepu
  • odpowiedzialność za zamówienia towaru przy wsparciu zautomatyzowanego systemu
  • dbanie o asortyment i ekspozycję towarów
  • zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie oraz w jego obrębie
  • przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych
  • praca z kolektorem oraz systemem SAP

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej, wraz z organizacją pracy zespołu
  • ukierunkowanie na realizację celów biznesowych
  • samodzielność i proaktywność w działaniu
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, nastawienie na potrzeby klienta
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i pracy fizycznej

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy
  • możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej
  • możliwości rozwoju w obszarze sprzedaży
  • ciekawe i pełne wyzwań środowisko pracy

  • Praca Słubice
  • Kierownik Słubice
  • Słubice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392