Zastępca Kierownika Sklepu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Baltona S.A.
17. 5. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z Kierownikiem sklepu.
  • Zarządzanie sklepem o powierzchni 1200 m2.
  • Realizacja określonych celów sprzedażowych.
  • Nadzór nad pracą kierowników poszczególnych działów sklepu (TLC, PC, Fashion oraz kasy).
  • Bieżąca analiza i raportowanie wyników sprzedażowych.
  • Planowanie i organizacja pracy zespołu (liczącego około 70 osób).
  • Nadzór nad zatowarowaniem sklepu.
  • Nadzór nad ekspozycją produktów zgodnie ze standardami firmy.
  • Udział w rekrutacji, wdrażaniu i ocenianiu pracy pracowników.

Nasze wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Orientacja na realizację celów biznesowych.
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Podstawowa znajomość prawa pracy.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i budowania relacji.
  • Gotowość do pracy zmianowej (również w godzinach wczesnoporannych i późnowieczornych).

Mile widziane

  • Wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu sklepem wielkopowierzchniowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wyjątkowej atmosferze lotniska.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Realna możliwość wpływu na rozwój kultowej marki Baltona obecnej na rynku od blisko 80 lat.
  • Finansowany przez pracodawcę abonament medyczny w Medicover z możliwością rozszerzenia o dodatkowe usługi na preferencyjnych warunkach.
  • Karta iTaxi opłacana przez pracodawcę (darmowy dojazd do pracy na godzinę 4:00 oraz po 23:00).
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (zniżki pracownicze na produkty dostępne w naszych sklepach, dofinansowanie karty Multisport, nauka j. angielskiego w ramach platformy e-learningowej, świadczenia świąteczne).
  • Abonament parkingowy finansowany przez pracodawcę.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • opieka stomatologiczna
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Grupa Baltona na rynku Polskim istnieje już od ponad 77 lat. Jesteśmy operatorem sklepów Duty Free, kawiarni oraz restauracji zlokalizowanych w prestiżowych miejscach takich jak porty lotnicze. To właśnie w sklepach Baltony kupujesz swoje ulubione perfumy lub inne towary wolnocłowe wylatując na wymarzone wakacje, a w naszych kawiarniach delektujesz się pyszną kawą czekając na wejście do samolotu.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322